O SÍTI MRAKNET

Mraknet s.r.o. je společnost poskytující rychlé, spolehlivé a neomezené připojení k Internetu vč. mnoha dalších služeb. Naší prioritou je především kvalita a špičková péče o zákazníka. Tento cíl se snažíme vytvářet pomocí kvalitního hardwaru, technického vybavení a technickou odborností. Ať už jste běžný uživatel, odborník nebo firma, pečlivě nasloucháme všem Vašim potřebám a vždy se snažíme najít optimální řešení. Nejsme žádné sdružení, proto u nás nepreferujeme styl „udělej si sám“, naopak se Vám snažíme maximálně pomoci.

Nespíme na vavřínech, stále se snažíme naši síť modernizovat, rozšiřovat portfolio našich služeb a investovat nemalé náklady, abychom poskytli Vám, našim zákazníkům, co nejkvalitnější a dnes již standardní služby jako je Internet, Telefon, Televize, Kamery, Servery a u jiných často opomíjený kvalitní a rychlý servis.

Čeho chceme docílit, je dobré jméno a ta nejlepší reklama, kterou mohou být jen sami spokojení uživatelé našich služeb. Zatím můžeme s velkým potěšením konstatovat, že tomu tak je. Spokojenost našich zákazníků je spokojeností i naší společnosti.

Děkujeme za Váš zájem a důvěru
Mraknet s.r.o.

PŮSOBNOST SÍTĚ MRAKNET

Mapa působnost

NAPIŠTE NÁM...

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám ho pomocí formuláře níže.
Vyplňte prosím e-mail, na který chcete zaslat naši odpověď:

3 + 1 =

NOVINKY

Zpráva

(11/01/2018 10:56:43)

Vážený zákazníku, k dnešnímu dni byly vydány nové Všeobecné podmínky pro poskytování Internetu Mraknet Internet s obecnou platností od 12.2.2018. Úplné znění nových VP naleznete na Všeobecné podmínky či v sídle naší společnosti. Děkujeme za pochopení

Zpráva

(12/12/2017 09:34:44)

Vánoční čas nadešel, za chvíli Nový rok už je tu, a tak přijměte blahopřání od Vašich přátel z Mraknetu. V roce 2018 vše nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky ...

Jelikož Vánoce jsou svátky klidu a pohody, budeme i my tento čas trávit se svými nejbližšími a odpočívat od každodenního shonu. Proto nás, prosím, od 18.12.2017 do 1.1.2018 kontaktujte pouze při náhlém a neodkladném problému a to na zákaznickou linku 602 37 07 66, která je v provozu nonstop.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný čas Vánoční. S pozdravem Mraknet s.r.o.

PF2018

Zpráva

(09/12/2017 20:20:46)

Vážení zákazníci,

chtěli bychom Vás opět informovat o několika novinkách, které se udály v posledních měsících. Od prázdnin jsme opět rozšířili pokrytí naší sítě, výstavbou nových přístupových bodů, a to konkrétně tří přístupových bodů v Plzni, dalšího v Mokrouších a Lhůtě a nakonec v Borku u Rokycan. Dále jsme pokračovali ve výrazném posilování stávajících přístupových bodů v Rokycanech, Hrádku u Rokycan, Pavlovsku, Plzni, Dýšiné a Lhůtě.

Zároveň bylo vybudováno, v několika lokalitách po Starém Plzenci a Chválenicích, optické připojení až do domu. Dále se tak rozšířila skupina zákazníků, kteří jsou připojeni přímo na optickém kabelu.

Další novinkou v naší síti je rozšíření našeho portfolia služeb o tzv. Internet věcí, neboli IoT (Internet of Things). Jedná se o moderní přístroje ovladatelné na dálku pomocí internetu. Jde vlastně o koncept umožňující realizaci takzvaného "inteligentního domu". Nejedná se jen o automatické zhasínání světel a ovládání vytápění, či odečet stavu elektroměru, vodoměru a plynoměru. Dům naplněný přístroji spadajícími do této kategorie dokáže sám řídit klimatizaci, vyhřívání vašeho bazénu, ohřev vody, pečovat o vaše akvárium, ale také obsluhovat nastavení alarmu a mechanických zámků. Pokud si nejste jistí, zda jste v ranním shonu vypnuli žehličku, můžete na dálku odpojit od sítě jednotlivé zásuvky. Do této služby jsme se vrhnuli společně s největším hráčem na trhu v tomto oboru a v současné době pilotně testujeme desítky zařízení, funkcí, několik softwarů a vše připravujeme pro použití u koncového zákazníka.

Poslední novinkou je, že se naše společnost stala hrdým sponzorem známého portálu Krimi Plzeň, který informuje či sleduje veškeré dění v oblasti bezpečnostní situace, práci policistů, strážníků, záchranářů, hasičů nebo prostě jen lidí co se nebojí pomoci jiným v nouzi. Článek KRIMI

Tímto Vám zároveň děkujeme za stále se zvyšující zájem o naše služby. Budeme se snažit Vaše očekávání naplnit, a čas od času je i překonat.

S pozdravem Mraknet s.r.o. http://www.mraknet.com

DALŠÍ NOVINKY

KONTAKTY